Informacinė akcija apie Sąžiningą prekybą Radviliškyje

Apie akciją:

 

2017 m. kovo mėnesį Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos klubo „Tolerancija“ nariai organizavo informacinę akciją apie Sąžiningą prekybą, kuri buvo skirta jų mokyklos bendruomenei. Ruošdamiesi akcijai, jie parengė informacinį stendą su pagrindiniais faktais apie Sąžiningos prekybos sistemą, kuris visos akcijos metu stovėjo pagrindiniame mokyklos vestibiulyje, ir mažus lipdukus su Sąžiningos prekybos ženklu, kurie buvo dalijami mokyklos bendruomenės nariams.

Informacinės akcijos metu klubo „Tolerancija“ nariai ne tik dalijo lipdukus su Sąžiningos prekybos ženklu mokyklos bendruomenės nariams, bet ir jiems pasakojo apie Sąžiningos prekybos sistemą, pagrindinius principus, globalioje šokolado gamybos ir tiekimo grandinėje kylančias problemas. Jie taip pat pristatė pagrindines priežastis, kodėl verta pirkti Sąžiningos prekybos ženklu pažymėtus produktus ir skatino mokyklos bendruomenės narius tą daryti.

Akcijos akimirkos:

© 2015-2017 by BRO TIME. Proudly created with Wix.com

This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.